Naše služby

Průmyslová automatizace

p7020200_1

Průmyslová automatizace patří k hlavnímu směru naší společnosti.

Od samého počátku jsme se snažili svým zákazníkům nabídnout co možná nejkomplexnější služby v této oblasti. Díky našim zkušenostem z oblasti automotive, Vám nyní můžeme nabídnout kompletní návrh řešení, konstrukční práce strojní, elektro a stlačeného vzduchu, elektromontážní práce a nutné programové vybavení vašich strojů a to v systémech SIMATIC S5, SIMATIC S7-200, 300, SIMOTION SCOUT, KOYO, OMRON, MITSUBISHI,operátorské panely SIEMENS OP7, OP17, panely pracující na WIN - WIN CC flexible 2008, ESA HMI, WEINTEK, dále pak řídící systémy ALLEN BRADLEY a to v prostředí RS logix 500 a RS logix 5000, včetně operačních panelů a celé řady dalších produktů, včetně pozičních systémů, měničů apod.

Strojní a zámečnická výroba

obr2

Vlastní výrobní a konstrukční zázemí nám umožnuje být dostatečně flexibilní.

V rámci vlastní výroby jsme schopni zajistit veškeré technické komponenty pro naše dodávky. Díky tomu můžeme rychle reagovat na změny nebo nutné úpravy.  Volnou kapacitu výrobní haly pak můžeme nabídnout našim zákazníkům v oblasti údržby. Při vzájemné dohodě můžeme svým zákazníkům vyjít vstříc v oblasti strojní pohotovosti.

Poradenství

410648_7870

V pracovním životě každého z nás přijdou chvíle,

kdy stojíme před úkolem, jehož řešení je malým světélkem na konci dlouhého tunelu. Někomu  postačí jen jednoduchá rada, která ho přivede na správný směr k cíli, někdo je raději, když může svůj balvan předat někomu jinému, kdo zná tu správnou cestu. Nejpomalejší cesta je ta, být na vše sám.

 

Chceme Vám nabídnout naše dlouholeté zkušenosti z oblasti:

Řízení investic a výstavba investičních celků

Řízení léčebné, preventivní a prediktivní údržby

Implementace výrobních nástrojů v souladu s ISO stojících na základních myšlenkách Toyota Production Systému.