řídící a regulační systémy

Od návrhu až po realizaci

 

Návrh

Zajišťujeme kompletní návrhy řízení procesů včetně zpracování veškeré dokumentace. Na základě požadavku zákazníka zpracujeme návrh a doporučíme veškeré komponenty - měřící a regulační prvky, výkonové a řídící prvky, logické řídící systémy a zobrazovací zařízení. V současné chvíli se zaměřujeme převážně na řízení tepelných procesů a zařízení, při nichž jsou zpracovávány organické sloučeniny a probíhajícími chemickými reakcemi je měněno jejich složení.
Základem naší činnosti jsou však  jednoúčelové stroje a zařízení výrobního charakteru, s nimiž máme mnohaleté zkušenosti.

 

Zabýváme se též dodávkami řídících systémů pro dopravníkové trati a systémy, obzvláště pak s použitím systému distribuovaných vstupně - výstupních jednotek na sběrnicích AS-i,  popřípadě MURR řady CUBE 67. Pro sběrnicové systémy AS-i jsme vybavni diagnostickým systémem a jsem schopni odhalit příčiny chybovosti komunikace.

 

Pro naše aplikace používáme výrobky předních světových výrobců, jako například SIEMENS, ABB, EUROTHERM, SCHNEIDER - ELECTRIC, IFM electronic, JUMO, JSP, FESTO, INVERTEK,... Dokážeme respektovat požadavky zákazníka a aplikace upravit dle jeho přání, resp. použít díly, které preferuje.

Jako jedni z mála máme zkušenosti s regulačními systémy MEROBEL- DGT300, které jsou používány pro řízení feropřáškových brzd na odvíječích.

 

Realizace

Zajišťujeme kompletní realizace zakázek včetně výroby rozvaděčů, kompletní elektromontáže, dodávky programového vybavení řídícího systému, regulačních prvků, měničů a operačních panelů.

Zpracujeme veškerou dokumentaci zařízení, včetně revizních zpráv.

 

Ukázka Lakovacího automatu